Lithoz Malzemeler

Lithoz, müşterilerine katmanlı üretime ve sisteme uygun olarak optimize edilmiş 3 farklı yüksek performans seramik malzemesi sunmaktadır: LithaLox (Al2O3),LithaCon (ZrO2) and LithaBone (Ca3(PO4)2).

Lithoz ayrıca müşteri özel uygulamalarına veya ihtiyaçlarına has malzeme geliştirme konusunda da müşterilerini desteklemekte ve danışmanlık yapmaktadır. Lithoz, hâlihazırda dünya çapında yürütülen birçok projenin de partneridir.

LithaLox HP 500:

%99,9 saflıkta üretilen Alüminyum oksit, en önemli oksit seramik malzemelerinden biridir. Mükemmel mekanik, kimyasal ve elektriksel özellikleri nedeniyle, çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.

LithaCon 3Y 610 Purple:

Zirkonyum oksit, son yıllarda değeri anlaşılan, yüksek proses kararlılığına sahip bir seramiktir. Yüksek sıcaklık dayanımı gerektiren uygulamalar temel uygulama alanıdır. Endüstriyel uygulamalar dışında kuyumculuk ve medikal alanda da uygulama alanları mevcuttur.

LithaBone TCP 200:

Trikalsiyum fosfat biyouyumlu bir malzeme olup, özellikle kemik boşluklarının doldurulması için kullanılır. İnsan kemiğinin mineral yapısına benzerliği ve üstün osteokondüktivite özellikleri sayesinde kemik yapışması ve büyümesi için istenen kompozisyonu sağlar.

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys