Concept Laser M1 cusing

M1 cusing en sık kullanılan endüstriyel makinalardan biri olup, takım uçları ve özel bileşenler gibi orta ve daha küçük büyüklükteki parçaların katmanlı üretimi için uygundur.

M1 cusing hibrid üretimler için, üretimin alt bileşenlerinin üzerine vinç ile kolayca ve güvenli bir şekilde monte edilebildiği özel sıfır noktası tutturma sistemine sahiptir.

Concept Laser, katmanlı üretimde sıfır hata sağlayabilmek için LaserCUSING® prosesinin takibi ve sürekliliğini garanti eden gelişmiş bir kalite yönetim sistemi geliştirmiştir. M1 cusing makinalarında kullanılabilen bu sistem, tüm proses verilerinin dokümantasyonunu ve eş zamanlı takibini sağlar.

QM Modülleri

 

M1 cusing

Üretim Tablası :  250 x 250 x 250 mm (x,y,z)

Lazer Sistemi  :   Fiber laser 200 W (opsiyonel 400W)

 

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys