Concept Laser M2 cusing

ATEX yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan M2 cusing, küçük ve orta büyüklüklerdeki titanyum ve alüminyum gibi reaktif malzemelerin, patlama ve yanma riski olmadan katmanlı üretimini mümkün kılar.

Concept Laser M2 cusing, başka hiçbir katmanlı üretim sisteminde bulunmayan Patlama ve Yangın yönetmeliklerine (ATEX Zone 22 category II 2 D) uygun sensor ve ölçüm teknolojisi ile donatılarak yüksek güvenlik seviyesine ulaştırılmıştır.

Concept Laser, katmanlı üretimde sıfır hata sağlayabilmek için LaserCUSING© prosesinin takibi ve sürekliliğini garanti eden gelişmiş bir kalite yönetim sistemi geliştirmiştir. M2 cusing makinalarında kullanılabilen bu sistem, tüm proses verilerinin dokümantasyonunu ve eş zamanlı takibini sağlar.

QM Modülleri

 

M2 cusing

Üretim Tablası :  250 x 250 x 280 mm (x,y,z)

Lazer Sistemi  :  Fiber laser 200 W (opsiyonel 400W)

 

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys