Concept Laser Mlab cusing ve Mlab cusing R

Concept Laser makinalarının en küçüğü ve piyasada muadili olmayan Mlab serisi, küçük parça üretimleri için ekonomik bir seçenek olmaktadır.

Mlab serisi kompakt yapısı, düşük maliyeti ve proses hassasiyeti sayesinde devrimsel nitelikte ve kullanıcı dostu yepyeni bir ofis tipi katmanlı üretim makinasıdır.

Concept Laser Mlab serisi tüm sistemler içerisinde en küçük lazer çapına sahip olduğu için, yüzey hassasiyetinin önemli olduğu uygulamalarda tercih nedenidir.

Mlab cusing ve Mlab cusing R ile aynı özelliklere sahip olup, M Lab R ATEX yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. Yani titanyum ve alüminyum gibi reaktif malzemelerin, patlama ve yanma riski olmadan katmanlı üretimini güvenli kılar. Ayrıca patentli çekmece prensibi, farklı malzemeler ile çalışan işletmelere uygun olup, malzemelerin birbirine karışmadan hızlıca değiştirilebilmesini sağlar.

MLab cusing

Üretim Tablası : 90 x 90 x 80 mm (x,y,z)
Lazer Sistemi : Fiber laser 100 W

MLab cusing R

Üretim Tablası : 90 x 90 x 80 mm (x,y,z)
Lazer Sistemi : Fiber laser 100 W

 

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys